CO PLATBY A COVID-19

Vážení rodiče, chci Vás informovat ohledně plateb v mateřské škole.
Školné za březen budeme účtovat v poměrné části za 11 pracovních dní – tzn. 463 Kč, stravné se počítá z odebraných obědů
Duben – pokud je to jen trochu možné, platby za stravné a školné neposílejte, pokud si můžete přerušit trvalý příkaz budeme rádi. O to méně práce budeme mít s vracením financí.
Přeplatky za stravné a případné přeplatky za školné budeme s paní hospodářkou řešit po ukončení tohoto stavu. Školné začne nabíhat po ukončení uzavření mateřské školy, opět v poměrné části za otevřené pracovní dny.
Školkové kroužky – vše, co nebude odučeno, vrátíme na konci června -nevíme, jak dlouho bude tato situace trvat, tak proto. S agenturami to pravděpodobně bude stejné.
Škola v přírodě – 1.termín – protože se několik dětí odhlásilo a byl by problém uhradit autobus, bude tento termín zrušen. Paní hospodářka maluje kancelář, hned jak domaluje, pošle Vám celé uhrazené částky zpět na účet ( úterý, maximálně čtvrtek – už bude hotovo)
2.termín – jestli se můžeme domluvit, počkala bych do konce března, jak se bude situace vyvíjet. Pak se domluvím s Kořenovem a zrušíme nebo pojedeme. Doplatky zatím neposílejte, vyčkáváme. Pokud již nyní někdo ale ví, že určitě nepojede, napište mi.

Venku je opravdu nádherně, škoda, že to nemůžeme využít – opatrujte se.