Vážení rodiče, skvělé děti, milí kolegové a kolegyně……

Od uzavření mateřské školy uběhlo již více jak 14 dní a já bych chtěla všem poděkovat za skvělou práci, trpělivost a pokoru v této pro nás zvláštní době. Velký obdiv patří Vám, rodičům, že zvládáte všechno, co na Vás bylo “nahrnuto”. Tématické Dohozábavky, které Vám Vaše paní učitelky e-mailem pravidelně zasílají mají sloužit jako podpora a nápadníky pro společné činnosti s dětmi.  Vím, že to v žádném případě nemáte lehké, snad Vám naše pomoc bude k užitku a radosti. Nezapomínejte na dostatek společného pohybu a veselou mysl.Dětem bych chtěla vzkázat, že se nám stýská po jejich štěbetání, smíchu a veselých průpovídkách. O to víc nás těší, že se mnozí z vás zapojili do výzvy Nejste v tom sami a dělí se s námi o zážitky, fotografie, videa a vzkazy z “domácího nuceného pobytu s koronavirem”. Moc děkujeme a těšíme se na další příspěvky.

Svým kolegům a kolegyním posílám na dálku alespoň pevné obejmutí….. Pravidelně sleduji Vaše e-mailové příspěvky rodičům a raduji se z každé zpětné vazby, kterou mě přepošlete. Je vidět, že právě tyto reakce jsou pro Vás důležité, takže díky za ně, rodiče a děti……..
Mnozí z Vás se také nezištně zapojili do dobrovolnické práce, věřte, že si toho velice vážím.
Ještě bych Vám chtěla připomenou, aby jste denně sledovali neveřejnou webovou stránku školy určenou pro zaměstnance školy, kde jsou pravidelně  uváděny pracovní pokyny, nabídky materiálů a zdrojů k on-line vzdělávání. Rychlé informace sledujte přes školní aplikaci WhatsApp.

Doufám, že jste všichni zdraví a udržujete se v dobré fyzické i psychické kondici. Přesto, že je doba nelehká a nucená izolace deprimující je nutné si udržovat zdravý rozum, nadhled a humor.
Na závěr Vás chci ujistit, že když padneme na dno, na úplné dno, tak záleží jenom na nás, jakou silou se odrazíme. Přeji všem obrovskou sílu, opatrujte se.
Dodatek č1 úplata