MŠ DUHA
Mateřská školaDUHA

respekt – tolerance – jedinečnost

Na cestě k inkluzi propojujeme světy dětí zdravých a znevýhodněných. Každé dítě je u nás vítáno.

DNES  A V PÁTEK  UKLÍZÍME  S DĚTMI SVĚT......

Ukliďme svět - duhový úklidový den DUHOVÁ ŠKOLKA UKLÍZÍ SVĚT

Kdy: 16. 9. 2021 10:00 - 17. 9. 2021 11:30

Kde: MŠ Duha

Zapojili jsme se s naší školkou do celosvětového úklidového dne. Uklízíme zahradu a přilehlý parčík. Akce prioritně pro Krtky a Sovy. Další třídy podle situace. Ochranné prostředky jsou zajištěny. Proběhne vždy dopoledne v rámci školky a podle počasí.

Typ akce: ostatní (charitativní akce/sbírka)

Další informace

Adresa místa konání

MŠ Duha, Trojdílná 1117, Praha

Časová náročnost

Doba trvání: 1,1 dní

Organizátor

Neuvedeno
Datum vložení: 28. 8. 2021 8:28
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2021 11:43
MŠ DUHA

O naší škole

Naše snažení směřuje k tomu, aby děti, které mateřskou školu opouštějí, byly osobnosti pokud možno jedinečné, vzhledem ke svému věku a individuálním možnostem co nejvíce samostatné, sebevědomé a sebejisté, s vlastním rozumem, schopné dívat se kolem sebe, uvažovat, tvořivě přemýšlet a jednat. Chceme, aby z nich byli jedinci na své úrovni přizpůsobiví, odvážní a také zodpovědní, ochotní nejen přijímat, ale také dávat, schopní se dále rozvíjet, učit se všemu, co budou v životě potřebovat a aktivně čelit problémům, které život přináší.