Informace od Medvědů

KRÁSNÉ PRÁZDNINY

Školní rok utekl jako voda a za námi je poslední den ve třídě Medvědů…doufáme, že vám s námi bylo dobře, protože nám se s vámi ten rok líbil a je škoda, že nám COVID-19 nějaký ten týden vzal. Poslední den jsme si opravdu užily – podívejte se do fotogalerie 🙂 Moc děkujeme Soničce za popcorn a Ondrovi za jablečné šampaňské… Krásné léto, opatrujte se a těm, kteří už v Duze pokračovat nebudou přejeme, ať se jim v nových školkách líbí.

 

Ahoj kamarádi ,

naše školka se opět otevře v pondělí 25.5.  Do té doby se budeme snažit naplnit všechny podmínky k zajištění a dodržení všech epidemiologických opatření a doporučení. Tato opatření obdržíte také do svých e-mailových schránek nejpozději do 17.5. – po zjištění zájmu o docházku. Už se na vás všechny těšíme 🙂

Co se děje u nás ve školce když je zavřeno?

Už je to přes měsíc co je naše školka zavřená…tak nastal čas na veliký úklid. Dezinfikovaly se nejen hračky, ale i nábytek. Pralo se oblečení pro panenky, naše čepice na vycházky ven, koberce… a taky se malovalo – nejen vstupní hala a šatny u Krtků a Ježků, ale také ta naše šatna ( vypadá to dobře 🙂 Po úklidu vnitřku, bylo nutné se taky podívat na zahradu – umýt hračky na písek po té dlouhé zimě, uklidit terasy, vypletí  květinových záhonů, natření knihobudky, zábradlí…a to zdaleka není vše…ale byla by škoda vám vše prozradit, tak se nechte překvapit co vše se na vás na zahradě chystá:-)

PROSBY

Prosíme podepisujte dětem všechny věci.

Dále prosíme aby měly děti jedno oblečení do třídy a jedno na zahradu – co má do třídy nemůže být ven a naopak. Děkujeme za pochopení.

NOVÝ ASISTENT PEDAGOGA U NÁS VE TŘÍDĚ

Od ledna u nás pracuje Lucka Rysová, která dříve pracovala ve třídě Zajíčků – děti jí dobře znají a velmi rychle si na ní zvykly 🙂  Báře moc děkujeme za krásné společné 4 měsíce u nás ve třídě a přejeme jí ať se jí v Irsku líbí 🙂

MEDVĚDÍ DENÍČEK

Stejně jako v minulých letech i letos si budeme s dětmi psát deníček 🙂 Budeme mít od října sešit, který vždy jeden z nás dostane na víkend domů – tam nakreslí co zažil, vy (rodiče) nám k tomu napíšete povídání a vždy v pondělí si to v kroužku přečteme a ukážeme.

 

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM U MEDVĚDŮ

 Hledáme ochotné babičky, dědečky ale i jiné příbuzné našich dětí, kteří by měli čas a chuť přijít mezi nás, přečíst našim dětem pohádku a popovídat si o ní, zahrát si nějakou hru… zkrátka strávit příjemný čas u nás ve třídě.

Pokud budete mezi nás přijít, nechce nám na sebe kontakt a my se určitě ozveme                                

 

CO SE DĚLO U NÁS VE TŘÍDĚ …

Červen

Únor

Leden

Prosinec

Listopad

Říjen

Září