Informace od Medvědů

 

Ahoj kamarádi ,

nikdo z nás neví, jak dlouho se neuvidíme, ale moc se těšíme, až se s Vámi všemi znovu potkáme 🙂 A aby vám ten čas strávený doma ubíhal rychleji a zahnaly jste případnou nudu budeme vám na vaše emailové adresy ( prosím kontrolujte si spam a hromadnou poštu) posílat každý týden nějaké náměty a ,,úkoly”…třeba i nějaké básničky. Dávejte na sebe pozor a těšíme se až se znovu sejdeme… vaše paní učitelky ze třídy Medvědů

PROSBY

Prosíme podepisujte dětem všechny věci.

Dále prosíme aby měly děti jedno oblečení do třídy a jedno na zahradu – co má do třídy nemůže být ven a naopak. Děkujeme za pochopení.

NOVÝ ASISTENT PEDAGOGA U NÁS VE TŘÍDĚ

Od ledna u nás pracuje Lucka Rysová, která dříve pracovala ve třídě Zajíčků – děti jí dobře znají a velmi rychle si na ní zvykly 🙂  Báře moc děkujeme za krásné společné 4 měsíce u nás ve třídě a přejeme jí ať se jí v Irsku líbí 🙂

MEDVĚDÍ DENÍČEK

Stejně jako v minulých letech i letos si budeme s dětmi psát deníček 🙂 Budeme mít od října sešit, který vždy jeden z nás dostane na víkend domů – tam nakreslí co zažil, vy (rodiče) nám k tomu napíšete povídání a vždy v pondělí si to v kroužku přečteme a ukážeme.

 

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM U MEDVĚDŮ

 Hledáme ochotné babičky, dědečky ale i jiné příbuzné našich dětí, kteří by měli čas a chuť přijít mezi nás, přečíst našim dětem pohádku a popovídat si o ní, zahrát si nějakou hru… zkrátka strávit příjemný čas u nás ve třídě.

Pokud budete mezi nás přijít, nechce nám na sebe kontakt a my se určitě ozveme                                

 

CO SE DĚLO U NÁS VE TŘÍDĚ …

Únor

Leden

Prosinec

Listopad

Říjen

Září