Informace od Myšek

Řijen

Druhý měsíc našeho společného soužití ve školce. Jde nám to!! Snažíme se. Pilujeme naučené, procvičujeme nové návyky, dovednosti. Zpíváme. Velmi oblíbené jsou básničky s pohybem, pokaždé zaujmou všechny děti. A to je moc důležité. Zapojit se, spolupracovat. Procvičujeme jemnou i hrubou motoriku. Velkou radost nám dělá i  “nápověda”…co že to je? Znáte to…když něco  chcete říci a nemůžete si vzpomenout. U básniček se to stává i nám, dospělým. A pak přijde od dětí ta nápověda, hodí slovo nebo verš a sláva, básničku společně dokončíme!! Pomoc přichází i v jiných situacích, děti už dobře vědí, jak je důležité pomáhat si navzájem. Dělá nám to radost. Jak jistě víte od svých dětí, v říjnu bylo mnoho akcí a máme spoustu zážitků-policie, sanitka, divadlo. Z některých akcí máte fotografie ve fotogalerii.

Vaše Myši

 

Září

Máme za sebou první měsíc společné docházky do třídy MYŠEK. Adaptace byla u někoho plačtivá více, u někoho méně. Teď už je nám spolu dobře. Děti si zvykají na pravidelný režim dne a na pravidla, která máme na třídě. Všechny znají své značky, což je velmi důležité nejen pro ně samotné, ale i pro nás. S chutí se učí nové básničky, říkadla a písničky s pohybem. Těší se na společné cvičení, hraní, povídání i výtvarné tvoření.

Vaše Myši

PROSÍME VÁS, PODEPISUJTE DĚTEM VŠECHNO JEJICH OBLEČENÍ I OBUV A NECHTE JIM V ŠATNĚ VE SKŘÍŇCE MINIMÁLNĚ JEDNU SADU NÁHRADNÍHO OBLEČENÍ (SPODNÍ PRÁDLO, TRIČKO, TEPLÁKY, PONOŽKY). DĚKUJEME.