Informace od žabek

 

VELIKONOCE ZA NÁMI, ŠVP PŘED NÁMI

Přípravy na Velikonoce si děti užívaly v naší třídě každý den. Zasadily jsme osení, vyráběly ozdobičky do zelené travičky, barvily vajíčka speciální technikou, pekly mazance, chodily jsme se dívat do zahrad na začínající jaro, pučící stromy a kvetoucí kytičky. Jaro jsme přivolaly a už je v plném proudu. Můžeme se tedy těšit na naší první společnou školku v přírodě, kterou si určitě ve Skryjích užijeme! 🙂

 

Oprava termínu konzultačních hodin v Žabkách

Konzultační hodiny v naší třídě proběhnou v úterý 27.2. a ve středu 28.2. ve vypsaných časech, které jsou vyvěšeny na dveřích třídy.

 

KERAMICKÁ DÍLNA MAŘÍŽ

V pondělí jsme navštívili keramickou dílnu Maříž, kde si děti pomalovaly svůj hrníček. Cesta byla mrazivá, zastihla nás první pořádná chumelenice, ale o to víc jsme se těšili do vyhřáté dílny. Hrníčky se dětem moc povedly! Máte se na co těšit. 🙂

 

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA V ŽABIČKÁCH

Srdečně zveme všechny rodiče a přátelé dětí ze třídy žabiček na Vánoční besídku, dne 12.12. od 15 hodin u nás ve třídě. Těšíme se na Vás!

 

 

Slavnost škol 14.10.2017

Vážení rodiče a děti ze Sov, Krtků a Žab. Moc Vám děkujeme za podporu a spolupráci při tvorbě našeho hudebního programu pro tuto akci. Prozatím v Galerii Sovy najdete několik fotografií z tohoto dne. Ještě ji doplníme o fotografie  a videa dalších fotoreportérů. 

Děkujeme, p.uč. Petra, Veronika  a Terezka

 

 

 

ÚSPĚŠNÝ  ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU
Adaptace v prvních dvou týdnech proběhla v naší třídě žabiček skvěle. Vzpomněli jsme si na pravidla z loňského roku, přivítali nového kamaráda. Téměř všechny nás potrápil nějaký bacil, který jsme ale zdolali a snad i posílili imunitu. Už začínáme vytvářet první společná výtvarná díla, pracujeme samostatně u stolečku, ráno poctivě cvičíme, zpíváme písničky, učíme se nové básničky a už se nemůžeme dočkat pátku, až si vyrazíme do PL Bohnice zarajtovat na koních.