Příměstské tábory

1.
1.7. – 5.7. 2019
8.7.-12.7.2019
Dva turnusy Tábor s Katkou
Takový normální autistický příměšťák
Tábor je určen pouze pro naše kmenové děti. Další informace budou průběžně vkládány.

 

2.
22. 7. – 26. 7. 2019
Tábor s Martinou Skleničkovou a Pedagogicko psychologickou poradnou
Cílem tábora je dopomoci dětem k snazšímu nástupu do prvního ročníku školního vzdělávání. Dalším záměrem je i zlepšit jejich vlastní pohled na sebe sama, na vlastní snažení a práci ve škole (dodržování pravidel a ochota a snaha pracovat tak soustředěně, jak jen mohou.) Nový náhled na vlastní chování a přístup pak může být startem i pro změnu v jejich postavení ve školním kolektivu. Tábor je veden zkušenými speciálními pedagožkami s dlouholetou praxí a jako asistenti působí vysokoškolští studenti speciální pedagogiky a psychologie.
Tábor je pořádám ve spolupráci s Pedagogicko psychologickou poradnou.
Účastnit se mohou i školní sourozenci, informujte se přímo u Martiny.

 

3.
22.7. – 26.7.2019
Tábor s Petrou Solarovou a Hudebním Ateliérem
” Putování s písničkou za indiány….”

Tábor je určen hudebníkům pokročilým i začátečníkům . Maximální počet účastníků je 24. Děti budou podle hudebních dovedností rozděleny do třech hudebních skupin. V nich pak budou společně s lektorem – profesionálním hudebníkem, muzicírovat jako opravdový orchestr. Většinu času však budeme trávit společně i při dalších aktivitách, např. výtvarných, kdy budeme vytvářet své hudební nástroje včetně těch etnických a netradičních. Tak schválně, kdo ví, jak vypadá fanfrnoch, etnický bubínek,…… a tohle my všechno poznáme, vyrobíme a nakonec i vyzkoušíme jejich  nádherný zvuk. Vše, co se děti naučí vyvrcholí závěrečným GALAKONCERTEM na zahradě mateřské školy.
Další informace budou průběžně vkládány

 

4.
19.  8.  – 23.  8.  2019
Tábor s Martinou Skleničkovou a Pedagogicko psychologickou poradnou
Pro starší děti, není určeno pro předškolní věk.  Tábor je organizován ve spolupráci s Pedagogicko psychologickou poradnou.