Příměstské tábory

1.
16.7. – 20.7.2018
Tábor s Martinou Skleničkovou a Pedagogicko psychologickou poradnou
Cílem tábora je dopomoci dětem k snazšímu nástupu do prvního ročníku školního vzdělávání. Dalším záměrem je i zlepšit jejich vlastní pohled na sebe sama, na vlastní snažení a práci ve škole (dodržování pravidel a ochota a snaha pracovat tak soustředěně, jak jen mohou.) Nový náhled na vlastní chování a přístup pak může být startem i pro změnu v jejich postavení ve školním kolektivu. Tábor je veden zkušenými speciálními pedagožkami s dlouholetou praxí a jako asistenti působí vysokoškolští studenti speciální pedagogiky a psychologie.
Tábor je pořádám ve spolupráci s Pedagogicko psychologickou poradnou.
Účastnit se mohou i školní sourozenci, informujte se přímo u Martiny.

 

2.
16.7. – 20.7.2018
Tábor s Petrou Solarovou a Hudebním Ateliérem
” Putování s písničkou za indiány….”

Tábor je určen hudebníkům pokročilým i začátečníkům .Maximální počet účastníků je 24. Děti budou podle hudebních dovedností rozděleny do třech hudebních skupin. V nich pak budou společně s lektorem – profesionálním hudebníkem, muzicírovat jako opravdový orchestr. Většinu času však budeme trávit společně i při dalších aktivitách, např. výtvarných, kdy budeme vytvářet své hudební nástroje včetně těch etnických a netradičních. Tak schválně, kdo ví, jak vypadá fanfrnoch, etnický bubínek,…… a tohle my všechno poznáme, vyrobíme a nakonec i vyzkoušíme jejich  nádherný zvuk. Vše, co se děti naučí vyvrcholí závěrečným GALAKONCERTEM na zahradě mateřské školy. NOVINKA: Budeme mít i chvilky angličtiny  s rodilou mluvčí z Velké Británie.
Platby je možné zasílat na účet mateřské školy:
27-6622910217/0100
Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte, třídu a příměstský tábor s Petrou

Tábor letáček 2018
Přihláška na tábor 2018
Co nás čeká 2018

 

4.
20. 8.  – 24. 8. 2018
Tábor s Martinou Skleničkovou a Pedagogicko psychologickou poradnou
Pro starší děti, ale samozřejmě je možnost domluvit mladší sourozence. Opět volejte Martinu. Tábor je organizován ve spolupráci s Pedagogicko psychologickou poradnou.