ZÁŘÍ V SOVÁCH

Vážení rodiče,

polovinu září máme úspěšně za sebou. Děti tvoří ucelený kolektiv, během dnů vládne ve třídě poklidná a kamarádská atmosféra. Je nám také velkým potěšením , že jim většinou chutná jídlo, které nám vaří naše milé kuchařky. 

Doufáme, že v nastoleném trendu budeme pokračovat, budeme si užívat spoustu školních i třídních akcí ve škole i mimo ni. 

Co nás čeká:

20.9.    Preclík – sportovní odpoledne na naší školní zahradě. Dovoluji si upozornit na doprovodný program –  Bubnování na cajony pro všechny (dospělé i děti ) na terase spodní zahrady. Bubnování proběhne v několika blocích. 

25.9.     Zdravá svačinka – budeme vařit pomazánky se stravovacími odborníky. Pomazánky si sníme ve škole, domů si děti odnesou recepty pomazánek :-). Program je pod záštitou Asociací zřizovatelů školních jídelen – začínáme již ráno, děti přiveďte nejpozději do 8:15. 

26.9.      Jdeme do Rudolfina na hudebně interaktivní program  “Hudební  řádění”. Ze školky budeme odcházet v 10:00, program začíná v 11:00. Návrat bude v pozdějším čase – cca 13:00. Do 13:15 budou děti určitě obědvat. Děkujeme za pochopení. Program stojí 100,- Kč za jedno dítě. Prosíme, překontrolujte si stav na osobních kontech vašich dětí. Děkujeme.  

Těšíme se na společné setkávání a spolupráci.

učitelky Petra, Vlaďka, Jana a Monika